• brak-logo

  Strona:Kancelaria Notarialna Katowice

  Dane strony

  Województwo: Śląskie WWW: kancelarianotarialnakatowice.pl

  Kancelaria Notarialna w Katowicach zajmuje się profesjonalnym wykonywanie czynności notarialnych w zakresie ustalonym przez ustawodawcę. Kancelaria wyróżnią się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Priorytetem Kancelarii jest bezpieczeństwo klienta, dlate...

 • brak-logo

  Strona:Oferta dla konsultantek Oriflame

  Dane strony

  WWW: gierzkiewicz.pl

  Profesjonalna firma Iwona i Mirek Gierzkiewicz zapraszają do współpracy w ramach programu firmy Oriflame. Zostanie Konsultanką lub Konsultantem Oriflame może przynieść wiele interesujących pieniężnych korzyści i nie tylko. Zarabiając z Oriflame od Konsultanta po Złotego Dyrektora...

Stron dodanych: 670, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

 • Województwo: Małopolskie
 • WWW: anacco.pl

Firma Anacco prowadzi szkolenia biznesowe i ma w tym już 18 lat doświadczenia oraz wiele rekomendacji od zadowolonych klientów.

Możemy wesprzeć Państwa naszymi usługami w takich obszarach jak szkolenia i treningi otwarte (szkolenia tradycyjne oraz e-szkolenia), hr menadżer - kontraktowe wsparcie doradcze, rozwój osobisty menadżerów (szkolenia, coaching), coaching i mentoring, badania w organizacji, strategia i zarządzanie przez cele MBO, wynagrodzenia i motywacja płacowa oraz organizacja i opisy stanowisk pracy.

W tym co robimy jesteśmy bardzo dobrzy, naszą wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności chcemy przekazać naszym klientom, by podnieść poziom ich życia i pracy. Pozytywne opinie naszych klientów są tego najlepszym dowodem.

Przejdź do strony → ANACCO | szkolenia biznesowe

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

ANACCO | szkolenia biznesowe