• brak-logo

    Strona:Psychoterapia w Częstochowie

    Dane strony

    Miejscowość: Częstochowa Ulica i numer: Aleja Wolności 22 Województwo: Śląskie WWW: centrummandala.com

    Osoby, które cierpią na uporczywe objawy nerwicowe lub depresyjne, najczęściej sięgają po pomoc fachowca, psychiatry i rozpoczynają leczenie farmakologiczne, które pomaga w szybkiej poprawie samopoczucia i zredukowaniu dokuczliwych objawów. Jednocześnie dobrym pomysłem jest włącz...

Stron dodanych: 666, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

  • Województwo: Małopolskie
  • WWW: anacco.pl

Firma Anacco prowadzi szkolenia biznesowe i ma w tym już 18 lat doświadczenia oraz wiele rekomendacji od zadowolonych klientów.

Możemy wesprzeć Państwa naszymi usługami w takich obszarach jak szkolenia i treningi otwarte (szkolenia tradycyjne oraz e-szkolenia), hr menadżer - kontraktowe wsparcie doradcze, rozwój osobisty menadżerów (szkolenia, coaching), coaching i mentoring, badania w organizacji, strategia i zarządzanie przez cele MBO, wynagrodzenia i motywacja płacowa oraz organizacja i opisy stanowisk pracy.

W tym co robimy jesteśmy bardzo dobrzy, naszą wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności chcemy przekazać naszym klientom, by podnieść poziom ich życia i pracy. Pozytywne opinie naszych klientów są tego najlepszym dowodem.

Przejdź do strony → ANACCO | szkolenia biznesowe

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

ANACCO | szkolenia biznesowe