• brak-logo

  Strona:Psychoterapia w Częstochowie

  Dane strony

  Miejscowość: Częstochowa Ulica i numer: Aleja Wolności 22 Województwo: Śląskie WWW: centrummandala.com

  Osoby, które cierpią na uporczywe objawy nerwicowe lub depresyjne, najczęściej sięgają po pomoc fachowca, psychiatry i rozpoczynają leczenie farmakologiczne, które pomaga w szybkiej poprawie samopoczucia i zredukowaniu dokuczliwych objawów. Jednocześnie dobrym pomysłem jest włącz...

Stron dodanych: 666, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 694 473 633
 • WWW: amtr.pl

AMTR System jest spółką firmy Torsystem Butzbach. Spółka zajmuje się ściśle produkcją ramp przeładunkowych różnego rodzaju. Produkty firmy są dopasowane do wymagań klientów i potrzeb danego miejsca.

Urządzenia posiadają dodatkowe elementy, które mają za zadanie ułatwić i usprawnić procesy przeładunku. Pracownicy, którzy są odpowiedzialni za przeładunek towaru, mogą więc liczyć na dodatkowe zabezpieczenie.

Firma oferuje rampy o wymiarach standardowych oraz rampy ze stali nierdzewnej. Maksymalny ciężar, jaki mogą unieść rampy, sięga aż 12 ton.

W zależności od wymagań miejsca, środowiska, branży i potrzeb klienta, zespół specjalistów jest w stanie wykonać dla Państwa produkt na życzenie. Cały dział techniczno - produkcyjny angażuje się w każdy projekt. Jego zadaniem jest opracowanie projektu pod kątem produkcji.

Rampy, jakie są dostępne w ofercie mają standardowe wymiary. AMTR System udostępnia rampy ze stali nierdzewnej. Oprócz produkcji ramp, zakres usług firmy obejmuje także produkcję dodatkowych elementów do ramp (np. uszczelnień).

Przejdź do strony → AMTR System

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

AMTR System