• firma-logo

  Strona:Ditex

  Dane strony

  Miejscowość: Doboszyce Ulica i numer: Lipowa 12 Województwo: Dolnośląskie Tel: 71 32 53 889 WWW: www.ditex.com.pl

  Ditex jest bezpośrednim dystrybutorem bram szybkobieżnych, spiralnych, szlabanów oraz automatyki do bram. Napędy do bram obecnie coraz częściej ułatwiają codzienne funkcjonowanie na prywatnych posesjach, co sprawiło, że Ditex z oferty skierowanej dla przedsiębiorstw stał się firm...

 • firma-logo

  Strona:PM Bike

  Dane strony

  WWW: www.pmbike.pl

  PM Bike jest sklepie internetowym, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w najlepszej klasy markowe rowery. Firma współpracuje z czołowymi producentami jednośladów i akcesoriów rowerowych. W sklepie mogą państwo kupić rowery marek takich jak Winora, Kross, LeGrand, Puky oraz Trek....

 • brak-logo

  Strona:Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Dane strony

  WWW: transfer24.eu

  Nasza strona oferuje internetowe przelewy do Polski, a więc alternatywę oraz opcję jaka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pewnie, że wraz szybkie przelewy do Polski jeszcze bardziej zyskują na znaczeniu w kontekście łatwego procesu ich realizowania oraz wykonywania, a t...

Stron dodanych: 669, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 694 473 633
 • WWW: amtr.pl

AMTR System jest spółką firmy Torsystem Butzbach. Spółka zajmuje się ściśle produkcją ramp przeładunkowych różnego rodzaju. Produkty firmy są dopasowane do wymagań klientów i potrzeb danego miejsca.

Urządzenia posiadają dodatkowe elementy, które mają za zadanie ułatwić i usprawnić procesy przeładunku. Pracownicy, którzy są odpowiedzialni za przeładunek towaru, mogą więc liczyć na dodatkowe zabezpieczenie.

Firma oferuje rampy o wymiarach standardowych oraz rampy ze stali nierdzewnej. Maksymalny ciężar, jaki mogą unieść rampy, sięga aż 12 ton.

W zależności od wymagań miejsca, środowiska, branży i potrzeb klienta, zespół specjalistów jest w stanie wykonać dla Państwa produkt na życzenie. Cały dział techniczno - produkcyjny angażuje się w każdy projekt. Jego zadaniem jest opracowanie projektu pod kątem produkcji.

Rampy, jakie są dostępne w ofercie mają standardowe wymiary. AMTR System udostępnia rampy ze stali nierdzewnej. Oprócz produkcji ramp, zakres usług firmy obejmuje także produkcję dodatkowych elementów do ramp (np. uszczelnień).

Przejdź do strony → AMTR System

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

AMTR System