• brak-logo

  Strona:Oferta dla konsultantek Oriflame

  Dane strony

  WWW: gierzkiewicz.pl

  Profesjonalna firma Iwona i Mirek Gierzkiewicz zapraszają do współpracy w ramach programu firmy Oriflame. Zostanie Konsultanką lub Konsultantem Oriflame może przynieść wiele interesujących pieniężnych korzyści i nie tylko. Zarabiając z Oriflame od Konsultanta po Złotego Dyrektora...

 • brak-logo

  Strona:Kancelaria Notarialna Katowice

  Dane strony

  Województwo: Śląskie WWW: kancelarianotarialnakatowice.pl

  Kancelaria Notarialna w Katowicach zajmuje się profesjonalnym wykonywanie czynności notarialnych w zakresie ustalonym przez ustawodawcę. Kancelaria wyróżnią się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Priorytetem Kancelarii jest bezpieczeństwo klienta, dlate...

Stron dodanych: 670, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 694 473 633
 • WWW: amtr.pl

AMTR System jest spółką firmy Torsystem Butzbach. Spółka zajmuje się ściśle produkcją ramp przeładunkowych różnego rodzaju. Produkty firmy są dopasowane do wymagań klientów i potrzeb danego miejsca.

Urządzenia posiadają dodatkowe elementy, które mają za zadanie ułatwić i usprawnić procesy przeładunku. Pracownicy, którzy są odpowiedzialni za przeładunek towaru, mogą więc liczyć na dodatkowe zabezpieczenie.

Firma oferuje rampy o wymiarach standardowych oraz rampy ze stali nierdzewnej. Maksymalny ciężar, jaki mogą unieść rampy, sięga aż 12 ton.

W zależności od wymagań miejsca, środowiska, branży i potrzeb klienta, zespół specjalistów jest w stanie wykonać dla Państwa produkt na życzenie. Cały dział techniczno - produkcyjny angażuje się w każdy projekt. Jego zadaniem jest opracowanie projektu pod kątem produkcji.

Rampy, jakie są dostępne w ofercie mają standardowe wymiary. AMTR System udostępnia rampy ze stali nierdzewnej. Oprócz produkcji ramp, zakres usług firmy obejmuje także produkcję dodatkowych elementów do ramp (np. uszczelnień).

Przejdź do strony → AMTR System

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

AMTR System