• brak-logo

  Strona:Kancelaria Notarialna Katowice

  Dane strony

  Województwo: Śląskie WWW: kancelarianotarialnakatowice.pl

  Kancelaria Notarialna w Katowicach zajmuje się profesjonalnym wykonywanie czynności notarialnych w zakresie ustalonym przez ustawodawcę. Kancelaria wyróżnią się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Priorytetem Kancelarii jest bezpieczeństwo klienta, dlate...

 • brak-logo

  Strona:Oferta dla konsultantek Oriflame

  Dane strony

  WWW: gierzkiewicz.pl

  Profesjonalna firma Iwona i Mirek Gierzkiewicz zapraszają do współpracy w ramach programu firmy Oriflame. Zostanie Konsultanką lub Konsultantem Oriflame może przynieść wiele interesujących pieniężnych korzyści i nie tylko. Zarabiając z Oriflame od Konsultanta po Złotego Dyrektora...

Stron dodanych: 670, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • WWW: torsystem.com.pl

Torsystem to polska firma z rodzimym kapitałem. Przedsiębiorstwo funkcjonuje nieprzerwanie od roku 2000. Dzięki długiej współpracy i działalności na rynku polskim, firma zyskała doświadczenie, umiejętności i wiedzę, która jest szczególnie przydatna we współpracy z klientami. Rozwiązania dla przemysłu muszą być najlepsze nie od dziś. Torsystem zapewnia produkty najlepszej jakości, fachowe doradztwo oraz usługi serwisowe.
Torsystem pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela niemieckiej marki Butzbach. Od wielu lat, Torsystem zajmuje się aktywną sprzedażą produktów tej marki, co pozwala działać w szerokim zakresie.

Produkty, jakie widnieją w ofercie firmy Torsystem, to przede wszystkim bramy przemysłowe różnego rodzaju. Najbardziej popularne z nich, to bramy przesuwne, rolowane, harmonijkowe, szybkobieżne i spiralne. Dodatkowo, firma oferuje specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu - w ich skład wchodzą bramy wielkogabarytowe, hangarowe, przeciwpożarowe oraz bramy przeznaczone do mrożni i chłodni.

Usługi firmy obejmują nie tylko sprzedaż bram. Torsystem zapewnia doradztwo ze strony swoich doradców - wiele jest miejsc, które należy wyposażyć w bramę przemysłową. Rolą pracowników jest pomoc w odpowiednim wybraniu bramy.
Dodatkowo, klient może skorzystać z usługi, która polega na dowozie odpowiednich materiałów do klienta. Fachowcy zajmują się również montażem bramy i wszystkich elementów w konkretnym miejscu.

Produkty oferowane przez firmę Torsystem cechują się wysoką jakością, wytrzymałością i długą żywotnością. Oprócz tego, bramy i systemy przeładunkowe są odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych i mechanicznych.

Przejdź do strony → Torsystem

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem