• firma-logo

  Strona:PM Bike

  Dane strony

  WWW: www.pmbike.pl

  PM Bike jest sklepie internetowym, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w najlepszej klasy markowe rowery. Firma współpracuje z czołowymi producentami jednośladów i akcesoriów rowerowych. W sklepie mogą państwo kupić rowery marek takich jak Winora, Kross, LeGrand, Puky oraz Trek....

 • brak-logo

  Strona:Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Dane strony

  WWW: transfer24.eu

  Nasza strona oferuje internetowe przelewy do Polski, a więc alternatywę oraz opcję jaka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pewnie, że wraz szybkie przelewy do Polski jeszcze bardziej zyskują na znaczeniu w kontekście łatwego procesu ich realizowania oraz wykonywania, a t...

 • firma-logo

  Strona:Ditex

  Dane strony

  Miejscowość: Doboszyce Ulica i numer: Lipowa 12 Województwo: Dolnośląskie Tel: 71 32 53 889 WWW: www.ditex.com.pl

  Ditex jest bezpośrednim dystrybutorem bram szybkobieżnych, spiralnych, szlabanów oraz automatyki do bram. Napędy do bram obecnie coraz częściej ułatwiają codzienne funkcjonowanie na prywatnych posesjach, co sprawiło, że Ditex z oferty skierowanej dla przedsiębiorstw stał się firm...

Stron dodanych: 669, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • WWW: torsystem.com.pl

Torsystem to polska firma z rodzimym kapitałem. Przedsiębiorstwo funkcjonuje nieprzerwanie od roku 2000. Dzięki długiej współpracy i działalności na rynku polskim, firma zyskała doświadczenie, umiejętności i wiedzę, która jest szczególnie przydatna we współpracy z klientami. Rozwiązania dla przemysłu muszą być najlepsze nie od dziś. Torsystem zapewnia produkty najlepszej jakości, fachowe doradztwo oraz usługi serwisowe.
Torsystem pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela niemieckiej marki Butzbach. Od wielu lat, Torsystem zajmuje się aktywną sprzedażą produktów tej marki, co pozwala działać w szerokim zakresie.

Produkty, jakie widnieją w ofercie firmy Torsystem, to przede wszystkim bramy przemysłowe różnego rodzaju. Najbardziej popularne z nich, to bramy przesuwne, rolowane, harmonijkowe, szybkobieżne i spiralne. Dodatkowo, firma oferuje specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu - w ich skład wchodzą bramy wielkogabarytowe, hangarowe, przeciwpożarowe oraz bramy przeznaczone do mrożni i chłodni.

Usługi firmy obejmują nie tylko sprzedaż bram. Torsystem zapewnia doradztwo ze strony swoich doradców - wiele jest miejsc, które należy wyposażyć w bramę przemysłową. Rolą pracowników jest pomoc w odpowiednim wybraniu bramy.
Dodatkowo, klient może skorzystać z usługi, która polega na dowozie odpowiednich materiałów do klienta. Fachowcy zajmują się również montażem bramy i wszystkich elementów w konkretnym miejscu.

Produkty oferowane przez firmę Torsystem cechują się wysoką jakością, wytrzymałością i długą żywotnością. Oprócz tego, bramy i systemy przeładunkowe są odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych i mechanicznych.

Przejdź do strony → Torsystem

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem